افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در جوملا

افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در جوملا
ماژول ورود و ثبت نام با شماره موبایل در جوملا به شما کمک می کند تا بتوانید تا سایت خود را به سامانه پیامک و ارسال پیامک مجهز نمایید.

با استفاده از افزونه ثبت نام پیامکی در جوملا شماره موبایل کاربران سایت شما هنگام ثبت نام در سایت شما تایید می شود و همچنین شماره موبایل کاربران شما برای شما ذخیره می شود که می توانید بعدا پیامک تبلیغاتی به کاربران خودتان ارسال کنید.
ماژول ورود و ثبت نام با شماره موبایل جوملا به صورت رایگان در اختیار مشترکان پنل پیامک پیشرفته  مدیریو قرار داده می شود که با استفاده از خط خدماتی بتوانید پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست نیز با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه ارسال کنید.
ماژول ثبت نام پیامکی جوملا یکی از مهمترین و کاربردی ترین ماژول های آن است به طوری که کاربر سایت شما به جای تایید ایمیلی از طریق ارسال پیامک کد تایید با آسان ترین روش حساب کاربری بتواند حساب کاربری خود را تایید کند.

نحوه کار افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در جوملا:
بعد از نصب ماژول ثبت نام پیامکی در جوملا  یک فیلد اضافه برای دریافت شماره موبایل کاربر در صفحه ثبت نام جوملا اضافه می شود و کاربر هنگام ثبت نام پس از وارد کردن اطلاعات و شماره موبایل کد تایید برای موبایل کاربر با خط خدماتی ارسال می شود؛ تا حتی اگر پیامک تبلیغاتی مسدود باشد کد فعال سازی را دریافت کند و پس از وارد کردن کد تایید در صورت صحیح بودن کد موبایل ماژول احراز هویت شماره موبایل جوملا، شماره موبایل کاربر تایید می شود و اکانت کاربر سایت شما فعال خواهد شد و بدین ترتیب نیازی به فعال سازی با ایمیل نخواهد داشت.