افزونه ارسال پیامک بوکلی Bookly sms

افزونه بوکلی برای ایجاد رزرو نوبت به صورت اینترنتی است . با نصب این افزونه روی سایت می توانید سیستم نوبت دهی را در سایت خود اضافه کنید
با این افزونه میتوانید در تمامی مواردی که شما نیاز به نوبت دهی دارید از نوبت دهی پزشکی یا حتی فروش بلیط و انواع موارد دیگر استفاده کنید.
یکی از مهمترین افزونه‌های جانبی bookly، افزونه ارسال پیامک بوکلی است که به صورت اتوماتیک و خودکار پس از ثبت نوبت در سایت یک پیامک برای نوبت گیرنده (کاربر سایت) و یک پیامک هم برای مدیر سایت ارسال میکند.
همچنین امکان ایجاد نوبت دهی پیامکی، رزرو نوبت برای مطب پزشکان و سایر مشاغل ها کاربرد افزونه ارسال پیامک بوکلی است و باعث افزایش سرعت و کیفیت کار با کمترین انرژی است.

راهنمای نصب افزونه ارسال پیامک بوکلی Bookly
افزونه پیامک بوکلی (Bookly) را از (منو >ابزارها > پنل پیامک پیشرفته > خدمات وب سرویس > افزونه‌های پیامکی دانلود نموده و در محل نصب اسکریپت bookly در بخش Public_html آپلود نموده و ماژول پیامک را از حالت فشرده خارج نمایید.
 جهت تنظیمات افزونه پیامک بوکلی ابتدا وارد مدیریت وردپرسی خود شوید ودر قسمت نوبت دهی سپس در قسمت تنظیمات و سپس در قسمت پنل پیامک
باید اطلاعات مربوط به سامانه پیامکی خود را وارد نمایید. آدرس وب سرویس به صورت پیش فرض com.ippanel://Https وارد شده است که صحیح می باشد.
شماره پنل همان شماره خط ارسال کننده پیامک و نام کاربری و رمز عبور همان نام کاربری و رمز عبوری است که شما وارد سامانه می شوید.
در انتها پس از وارد کردن تمام این موارد دکمه “ذخیره” را بزنید تا تنظیمات ذخیره گردد.
جهت تست این افزونه می توانید وارد قسمت نوبت دهی سپس گزینه اعلان پیامک را کلیک نمایید. در این صفحه ابتدا کشور ایران را انتخاب نمایید و سپس در کادر یک شماره موبایل وارد نموده و در انتها کلید تست ارسال اس ام اس را انتخاب نمایید.
جهت تنظیمات پیامکی برای اطلاع رسانی به کاربر سایت و یا مدیر سایت بایستی وارد قسمت نوبت دهی سپس گزینه اعلان پیامک را انتخاب نمایید. با ویرایش هر کدام از این موارد می توانید متن پیامکی خود را وارد نمایید.
ویژگی های افزونه نوبت دهی بوکلی
تنظیم تاریخ و تقویم شمسی
امکان ارسال پیامک به مشتری و مدیر
ریسپانسیو و واکنشگرا بودن
سازگار با ووکامرس
دارای درگاه زرین پال و ملت
مدیریت ساده بر پایه وردپرس
رزرو نوبت بدون نیاز به ثبت نام
تنظیم زمان برای هر نوبت
امکان لغو نوبت
گزارش گیری لحظه ای
تصاویر افزونه اس ام اس بوکلی bookly